HAKKIMIZDA
     BİLGİ
Biz Kimiz?
 
   Bir hayal ürünü niteliği olarak tasarladığımız antalyavarsak.com projesinin ilk temellerini düşünsel olarak hayata geçirdik.

   C# - ASP.NET - HTML bilgilerimizin birleşimiyle, daha önce hayali olarak tasarladığımız bu projeyi gerçekleştirmek için çalışmalara başladık.

   Araştırmalarımızın sonucunda Antalya'nın gelişmekte olan Varsak Beldesine merkezden göç niteliğini andıran büyük ticari girişimlerin, iş ve barınma potansiyelini gözlemledik.Bu gözleme göre uyarladığımız veri tabanı oluşturma girişimleriyle antalyavarsak.com'un ilk temellerini attık.Böylelikle tasarım ve gerekli bütün altyapı çalışmalarını en ince ayrıntısına kadar oluşturduk.

   Son gözlemlerimize göre, Varsak Beldesinde yeni açılan ve daha önce açılmış olan küçük-orta-büyük ve dev işletmelerin oluşturduğu adreslerin ve bu adreslere ait iletişim bilgilerinin, yaptıkları işlerin, tanıtım düzeyi açısından yetersiz kaldığını gözlemledik ve antalyavarsak.com projesini böylelikle hayata geçirerek; bir çok firmanın saygısını ve sevgisini kazanmayı başardık.
Yasal Uyarı

    antalyavarsak.com'da yer alan profil sahiplerinin ilettiği tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler; içeriği ileten profil sahibine aittir. Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından antalyavarsak.com hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için profil sahibi ile irtibata geçebilirsiniz.
   ETİKETLER

hakkımızda, antalyavarsak.com.
2011 - 2017 Copyright (Kopyalanamaz)    http://www.antalyavarsak.com İnternet sitesinin bütün hakları saklıdır.
        Bulunduğunuz Sayfa:  Anasayfa   >   Hakkımızda
Bizimle zirvede olun...
      Anasayfa      l      Sponsor Firmalar      l      Hakkımızda      l      İletişim